کاندیدای احتمالی شواری شهر و روستا
محمدامین نصراصفهانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمدامین نصراصفهانی
رضا ابراهیمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : کرج
رضا ابراهیمی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
محمد حاجتی نیا(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
محمد حاجتی نیا
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
حجت الله سلگی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حجت الله سلگی
مهدی باقرشاهی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مهدی باقرشاهی
فربد شاهوراني(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
فربد شاهوراني
سیده ناهید کریمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : اسلامشهر
سیده ناهید کریمی
زهرا نبگانی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : رامهرمز
زهرا نبگانی
فرماندار خمین: اعلام اسامی داوطلبان انتخاباتی خمین درفضای مجازی غیرقانونی است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 18 اردیبهشت 1400 ساعت 11:36

خمین - ایرنا - فرماندار خمین گفت: اعلام اسامی داوطلبان تایید یا رد صلاحیت شده انتخابات شوراهای اسلامی شهر خمین در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اقدامی غیرقانونی و به دور از اخلاق است و با خاطیان برخورد می‌شود.

«احمد طهرانی » روز شنبه  در گفت و گو با ایرنا افزود: ۷۰ نفر  به‌منظور حضور در رقابت‌های انتخاباتی شوراهای اسلامی شهرخمین و قورچی باشی ثبت نام کردند.
وی تاکید کرد:  روند رسیدگی به شکایت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی رد صلاحیت شده در هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت تا ۱۵ خردادماه ادامه دارد و باید به‌منظور حفظ آبرو و شان افراد و تعیین تکلیف نهایی بررسی‌ها  نام نامزدهای مشارکت‌جو منتشر نشود و فعالان رسانه‌ای باید در این راستا به مر قانون احترام بگذارند.

فرماندار خمین گفت: پس از ابلاغ مراتب پایان بررسی صلاحیت‌ها در هیات مرکزی نظارت به فرمانداری برای صدور آگهی اسامی نامزدها در تاریخ ۱۷ خرداد ماه لیست ارایه می‌کندکه نام افراد تایید صلاحیت شده  در اختیار مردم و رسانه ها قرار می گیرد.

طهرانی اظهار داشت:  هرگونه اخبار و اسامی افراد تایید و یا رد صلاحیت شده در گردونه انتخابات شوراهای اسلامی که در مقطع زمانی کنونی منتشر می‌شود به‌صورت قطعی و رسمی نیست و فهرست‌های احتمالی اسامی کاندیداهای رد صلاحیت شده شورای اسلامی شهر  در فضای مجازی مورد تایید این فرمانداری قرار ندارد.
وی افزود: مراحل تایید صلاحیت‌ها هنوز به‌طور کامل سپری نشده است و تا زمان اتمام بررسی صلاحیت ها و اعلام موعد مقرر و مهلت قانونی تبلیغات، هرگونه فعالیت تبلیغاتی ممنوع است و تبلیغات زودهنگام از سوی نامزدها و هواداران آن‌ها مشمول برخورد قانونی است.

انتخابات ۱۴۰۰ در ۲۸ خردادماه امسال به صورت همزمان برای تعیین تکلیف سکانداری مقام ارشد اجرایی کشور، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و گزینش نمایندگان میان‌دوره‌ای خانه ملت برگزار می‌شود.

e-max.it: your social media marketing partner