کاندیدای احتمالی شواری شهر و روستا
رضا ابراهیمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : کرج
رضا ابراهیمی
محمد حاجتی نیا(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
محمد حاجتی نیا
حجت الله سلگی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حجت الله سلگی
مهدی باقرشاهی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مهدی باقرشاهی
محمدامین نصراصفهانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمدامین نصراصفهانی
سیده ناهید کریمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : اسلامشهر
سیده ناهید کریمی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
فربد شاهوراني(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
فربد شاهوراني
زهرا نبگانی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : رامهرمز
زهرا نبگانی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
فرماندار : صلاحیت ۹۴ درصد از داوطلبان شوراهای شهر اسفراین تایید شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 25 اردیبهشت 1400 ساعت 21:45

بجنورد _ ایرنا _ فرماندار شهرستان اسفراین گفت: با تایید صلاحیت ۶ نفر از داوطلبان شورای اسلامی شهرهای اسفراین در هیات عالی نظارت استان ، صلاحیت ۹۴ درصد از داوطلبان تایید شد

مهدی کرامتی درگفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : هم اکنون ۸۶ نامزد انتخابات شوراهای اسلامی در شهرهای اسفراین و صفی آباد در این شهرستان برای کسب کرسی شورای شهر در این دوره از  انتخابات در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با هم رقابت می کنند.
وی اضافه کرد : در مجموع برای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در ۲ شهرستان اسفراین ۹۷ داوطلب نامنویسی کردند که صلاحیت ۸۰ نفر در مرحله اول رسیدگی به صلاحیت ها از سوی هیات های اجرایی و نظارت به تایید رسید.
وی اظهارداشت : در مرحله بررسی صلاحیت در هیات های اجرایی و نظارت، صلاحیت ۱۱ داوطلب رد شد که با برگشت ۶ نفر از داوطلبان رد صلاحیت شده از سوی هیات عالی  نظارت استان ها ، هم اکنون ۸۶ نامزد انتخاباتی برای کسب کرسی نمایندگی مردم در شهرهای اسفراین وصفی آباد با هم رقابت خواهند کرد.

کرامتی در مورد بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی روستایی و عشایری خاطرنشان کرد : بررسی صلاحیت این افراد در هیات های نظارت بخش در حال بررسی است و طبق قانون ۳۱ اردیبهشت 
نتایج بررسی صلاحیت ها از سوی هیات های نظارت اعلام خواهد شد.
افزایش ۱۵ شعبه اخذ رای
فرماندار شهرستان اسفراین گفت: با توجه به شرایط کرونایی و در راستای اجرای پروتکل بهداشتی و جلوگیری از صف های طولانی در ۱۶ شعب اخذ رای  به تعداد  شعبه های انتخاباتی در این شهرستان برای ۲۸ خرداد  ۱۴۰۰  افزوده شد.
به گفته وی براساس این پیشنهاد ۱۵ شعبه اخذ رای شهری و یک شعبه روستایی برای انتخابات سیزدهمین دوره رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و عشایری در این شهرستان افزاش خواهد یافت و در مجموع رای دهندگان شهرستان اسفراین در این دوره در ۱۶۸ شعبه رای می دهند.
شهرستان ۱۲۰ هزار نفری اسفراین در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد قرار دارد  دارد که ۵۲ درصد جمعیت آن در ۲ شهر اسفراین و صفی آباد و ۴۸ درصد در روستاهای شهرستان ساکن هستند.

e-max.it: your social media marketing partner