کاندیدای احتمالی شواری شهر و روستا
حجت الله سلگی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حجت الله سلگی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
سیده ناهید کریمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : اسلامشهر
سیده ناهید کریمی
فربد شاهوراني(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
فربد شاهوراني
محمدامین نصراصفهانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمدامین نصراصفهانی
مهدی باقرشاهی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مهدی باقرشاهی
رضا ابراهیمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : کرج
رضا ابراهیمی
محمد حاجتی نیا(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
محمد حاجتی نیا
زهرا نبگانی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : رامهرمز
زهرا نبگانی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
۷۹ درصد داوطلبان انتخابات شوراها در مهاباد تایید صلاحیت شدند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 25 اردیبهشت 1400 ساعت 21:57

مهاباد- ایرنا- معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری ویژه مهاباد گفت: صلاحیت ۷۹ درصد داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر در سه حوزه مهاباد، گوگ‌تپه و خلیفان تایید شده است.

سلیمان پاکزاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع کل داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر ۱۵۷ نفر در این شهرستان تایید صلاحیت شدند که ۱۲۶ نفر در مهاباد، ۲۱ نفر در گوگ تپه و ۱۰ نفر نیز در خلیفان صلاحیت شان احراز شده است.

وی ادامه داد: همچنین از بین داوطلبان شورای این سه شهر، ۲۲ نفر از مهاباد، ۲ نفر از گوگ تپه و یک نفر نیز از شهر خلیفان رد صلاحیت شده اند.

معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری ویژه مهاباد اظهار داشت: از مجموع ۱۹۷ نفر داوطلب سه حوزه مهاباد، گوک تپه و خلیفان همچنین ۱۵ نفر به درخواست خود انصراف دادند که از این تعداد ۱۲ نفر در حوزه مهاباد و سه نفر نیز مربوط به حوزه خلیفان هستند.

پاکزاد بیان کرد: تمامی داوطلبان رد صلاحیت شده از امروز تا ۲۸ اردیبهشت ماه به مدت چهار روز وقت دارند که اعتراض خود را به هیات مرکزی نظارت اعلام کنند.

به گزارش ایرنا و براساس اطلاعیه هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی وزارت کشور تمامی داوطلبان رد صلاحیت شده در هیات‌های عالی نظارت استان مستند به تبصره‌های ۴ و ۵ ماده ۶۳ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور (شامل کلیه شهرهای زیر ۲۰۰ هزار نفر و بالای ۲۰۰ هزار نفر) از تاریخ ابلاغ نتایج تا چهار روز برای ثبت اعتراض خود وقت دارند.

برهمین اساس با توجه به شرایط همه گیری ویروس کرونا در کشور، داوطلبان می توانند اعتراضات خود را از سه روش زیر ثبت کنند:

۱.  مراجعه به فرمانداری‌های سراسر کشور در شهرستان حوزه انتخابیه داوطلب

۲.  مراجعه به هیات های عالی نظارت استانی، مستقر در مرکز استان حوزه انتخابیه داوطلب

۳.  مراجعه به کمیته رسیدگی به اعتراضات هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور مسستقر در میدان شهدای هفتم تیر، خیابان شهید مفتح جنوبی، استادیوم شهید شیرودی، سالن شهید افراسیابی

هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از همه داوطلبان درخواست کرد با توجه به شرایط همه‌گیری کرونا برای ثبت اعتراضات به فرمانداری‌های مستقر در شهرستان حوزه انتخابیه خود و یا هیات‌های عالی نظارت استان مراجعه کنند.

هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور در اطلاعیه خود تاکید کرد که به کلیه اعتراضات طبق قانون و با اولویت رسیدگی خواهد کرد.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد همزمان باسراسر کشور در این شهرستان نیز برگزار خواهد شد.

مهاباد ۲۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.

e-max.it: your social media marketing partner