کاندیدای احتمالی شواری شهر و روستا
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
سیده ناهید کریمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : اسلامشهر
سیده ناهید کریمی
محمدامین نصراصفهانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمدامین نصراصفهانی
رضا ابراهیمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : کرج
رضا ابراهیمی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
فربد شاهوراني(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
فربد شاهوراني
مهدی باقرشاهی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مهدی باقرشاهی
حجت الله سلگی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حجت الله سلگی
زهرا نبگانی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : رامهرمز
زهرا نبگانی
محمد حاجتی نیا(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
محمد حاجتی نیا
صلاحیت ۱۷ نامزد شورای شهرهای ری در هیات عالی نظارت استان تهران تاییدشد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 26 اردیبهشت 1400 ساعت 18:08

شهرری - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان ری اعلام کرد: صلاحیت ۱۷ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان ری در هیات عالی نظارت استان تهران تایید شد.

حسین توکلی کجانی روز یکشنبه در این باره به خبرنگاران گفت: هیات عالی نظارت استان تهران نظر خود را در خصوص شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده شوراهای اسلامی شهرهای حسن آباد، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و قلعه نو شهرستان ری اعلام کرد که طی آن صلاحیت ۱۷ نامزد تایید شد.

رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان ری اظهار داشت: با عدم احراز صلاحیت ۶۴ داوطلب ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان ری در هیات های اجرایی و نظارت شهرستان، داوطلبان شکایت خود را از طریق هیات عالی نظارت استان تهران پیگیری کردند که پس از فرایند بررسی شکایات، امروز هیات عالی نظارت استان تهران نظر خود را در خصوص شکایت داوطلبین رد صلاحیت شده شوراهای اسلامی شهرهای حسن آباد، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و قلعه نو اعلام کرد که طی آن صلاحیت ۱۷ داوطلب معادل ۲۷ درصد تایید و مابقی نیز صلاحیتشان احراز نشد.
معاون استاندار تهران افزود: داوطلبان برای دریافت نتیجه کتبی با همراه داشتن کارت ملی خود به فرمانداری ویژه شهرستان ری مراجعه کنند.
فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: بر اساس اطلاعیه شماره ٢ هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور و با استناد به تبصره‌های ۴ و ۵ ماده ۶۳ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی، داوطلبانی که صلاحیت آن‌ها در هیات عالی نظارت استان احراز نشده است از تاریخ ابلاغ نتایج چهار روز برای ثبت اعتراض خود فرصت دارند.

وی تاکید کرد: با در نظر داشتن شرایط کرونایی، از سه طریق مراجعه به فرمانداری‌ ویژه شهرستان ری، مراجعه به هیات عالی نظارت استان تهران و مراجعه به کمیته رسیدگی به اعتراضات هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور واقع در میدان شهدای هفتم تیر، خیابان شهید مفتح جنوبی، استادیوم شهید شیرودی، سالن شهید افراسیابی صلاحیت خود را پیگیری کنند تا طبق قانون و با اولویت رسیدگی شود.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

شهرستان ری با یک میلیون نفر جمعیت، پنج بخش و ۶ شهر در جنوب تهران واقع شده است.

e-max.it: your social media marketing partner