کاندیدای احتمالی شواری شهر و روستا
حجت الله سلگی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حجت الله سلگی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
سیده ناهید کریمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : اسلامشهر
سیده ناهید کریمی
رضا ابراهیمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : کرج
رضا ابراهیمی
مهدی باقرشاهی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مهدی باقرشاهی
محمدامین نصراصفهانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمدامین نصراصفهانی
محمد حاجتی نیا(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
محمد حاجتی نیا
فربد شاهوراني(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
فربد شاهوراني
زهرا نبگانی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : رامهرمز
زهرا نبگانی
فرماندارگناوه: اخلاق مداری در تبلیغات نامزدهای شوراها مدنظر باشد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 27 اردیبهشت 1400 ساعت 20:26

گناوه - ایرنا - فرماندار گناوه گفت: نامزدهای تائید صلاحیت شده شوراهای اسلامی در زمان تبلیغات، اخلاق و قانون مداری را سرلوحه برنامه۲های خود قرار دهند.

به گزارش ایرنا، غلامرضا مهرجو روز دوشنبه در جلسه هم اندیشی با نامزدهای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای گناوه و ریگ افزود: براساس ماده ۶۱ و ۶۲ آیین نامه اجرایی قانون انتخابات، فعالیت تبلیغات نامزدها مشخص و تعیین شده‌است و انجام هرگونه فعالیتی تحت هر عنوان در خارج از مهلت اعلام شده ممنوع و خلاف است.

وی اظهارداشت: تبلیغات زودتر از موعد برخی نامزدها باعث تضییع حقوق دیگر نامزدها که قانون را رعایت می‌کنند، خواهد شد، هیات اجرایی و نظارت بخوبی آنان را زیر نظر و کنترل دارند و در فرآیند انتخاباتی آنان لحاظ می‌کنند.

مهرجو گفت: اصل برابری در بین نامزدها باید رعایت شود و دلیلی وجود ندارد که برخی از آنان بخواهند زودتر از موعد تبلیغات کنند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات گناوه افزود: کسانی که قرار است مسند کرسی شوراها را به دست آورند، باید به ضوابط و قوانین پایبند باشند و  اخلاق و قانون مداری را در فعالیت‌های تبلیغاتی خود قرار دهند و به الگودر این زمینه تبدیل شوند.

وی ادامه داد: در ماده ۶۲ قانون آیین نامه اجرایی انتخابات تصریح شده درصورتی که نامزدی در زمان تبلیغات اظهارات و مطالب خلاف واقع بیان کند تخلف محسوب می‌شود و چنین اقدام‌هایی از سوی هیات نظارت و اجرایی این شهرستان و مراجع قضایی رصد و کنترل خواهد شد.

مهرجو گفت: از نامزدهای شوراهای اسلامی انتظار است با رعایت قانون، هیات‌های اجرایی و نظارت را یاری دهند و انتخابات را به نماد همدلی و یگرنگی و انسجام تبدیل و از نزاع و اختلاف بجد پرهیز کنند.

فرماندارگناوه افزود: نگاه هیات های اجرایی و نظارت انتخابات این شهرستان فراهم کردن فضایی رقابتی و آزاد منطبق با چارچوب قانونی و مشارکت حداکثری مردم است.

وی بیان کرد: برنامه ریزی و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه در این شهرستان پیش بینی شده‌است.

وی افزود: ۶۶ نامزد عضویت در شوراهای اسلامی تاکنون در شهرهای گناوه و ریگ تائید صلاحیت شده‌اند که از این مجموع ۵۶ نفر مربوط به شهر گناوه و مابقی بندرریگ هستند.

فرماندار گناوه  گفت: هرچه به زمان انتخابات نزدیکتر می‌شویم فضای شهرستان شور و شعور انتخاباتی به خود گرفته است و امیدواریم با مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای، برگ زرین دیگری در کارنامه این شهرستان ثبت و منظور شود.

در این نشست که در مصلای جمعه گناوه برگزار شد دو تن از اعضای هیات اجرایی و نظارت انتخابات مطالبی درباره تبلیغات نامزدها بیان و چند نامزد نیز سئوالاتی مطرح کردند که به آنان پاسخ داده شد.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خردادماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

e-max.it: your social media marketing partner