شرایط برای برگزاری انتخابات در رامسر مهیا شده است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 27 فروردین 1396 ساعت 23:18

محمد آزاد بعدازظهر یکشنبه در نخستین نشست شورای اداری این شهرستان  با اشاره به هشدار هواشناسی و جاری شدن سیلاب در رودخانه های بالادست گفت؛ ستاد بحران شهرستان رامسر در حالت آماده باش هستند.

محمد آزاد با بیان اینکه در سال ۹۶ بر تقویت نقاط ضعف در جهت پیشرفت کشور تلاش کنیم ، افزود: نامگذاری سال ۹۶ به اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نشان دهنده اهمیت سیاست اقتصاد مقاومتی و تاکید مقام معظم رهبری بر این مقوله است.

وی با اشاره به رویدادهای ماه اردیبهشت و گرامیداشت این رویدادها اضافه کرد: در اردیبهشت ماه سال جاری نخستین سمپوزیوم بین المللی گل و گیاه زینتی و نمایشگاه گل و گیاه  در رامسر برگزار می شود.

فرماندار رامسر همچنین بر ارائه گزارش عملکرد مدیران دستگاههای اجرایی تاکید کردو گفت: مدیران دستگاههای اجرایی بر حضور مدیران کل متبوع در شهرستان تلاش کنند و عدم حضور مدیران کل نشانه ضعف دستگاه اجرایی در رامسر است.

آزاد با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: زمینه برای برگزاری انتخابات در رامسر آماده بوده و نشست های متعدد در این زمینه از مدت ها قبل برگزار شده و بطور مستمر ادامه دارد.

وی بر حفظ قداست عرصه انتخابات و حق الناس تاکید و اظهار کرد: همه باید نسبت به رعایت حریم انتخابات نهایت دقت و توجه را داشته باشند.

وی رعایت  اصل بیطرفی ، عمل به قانون و مشارکت حداکثری در انتخابات را از ضروریات دانست.

e-max.it: your social media marketing partner