کاندیدای احتمالی شواری شهر و روستا
رضا ابراهیمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : کرج
رضا ابراهیمی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
حجت الله سلگی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حجت الله سلگی
زهرا نبگانی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : رامهرمز
زهرا نبگانی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
سیده ناهید کریمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : اسلامشهر
سیده ناهید کریمی
مهدی باقرشاهی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مهدی باقرشاهی
فربد شاهوراني(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
فربد شاهوراني
محمد حاجتی نیا(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
محمد حاجتی نیا
محمدامین نصراصفهانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمدامین نصراصفهانی
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر: ۷۹۶ هزار بوشهری واجد شرایط رای دادن هستند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 23 اردیبهشت 1400 ساعت 20:49

بوشهر- ایرنا- رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: از یک میلیون و ۱۸۴ هزار نفر جمعیت این استان ۷۹۶هزار نفرد واجد شرایط رای دادن در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا هستند.

به گزارش ایرنا، محمدتقی ایرانی روز چهارشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: از این شمار جمعیت واجد شرایط برای رای گیری در استان بوشهر ۴۷۹ هزار نفر در شهرها و ۳۱۷ هزار نفر در روستاها سکونت دارند.

وی، واجدان شرایط رای دادن در استان بوشهر را جمعیت به نسبت جوان اعلام کرد و ادامه داد: فراهم کردن امکانات برای انتخابات ۲۸ خرداد از ماه‌ها قبل در حوزه زیر ساخت سیستم الکترونیکی، تأمین مکان و اقلام اخذ رأی آغاز شده‌است.

ایرانی بیان کرد: ۲۵ هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی در استان بوشهر وظیفه برگزاری انتخابات و رای گیری را ۲۸ خرداد را برعهده دارند و اقدامات و هماهنگی‌های لازم و مناسب میان هیات‌های اجرایی، فرمانداری‌ها و بخشداری‌های این استان انجام شده‌است.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر، برگزاری انتخابات سالم، قانونمند با حضور پرشور مردم را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: تمهیدات لازم برای انتخابات پرشور در ۲۸ خرداد در استان بوشهر فراهم است و امیدواریم انتخابات کم حاشیه و بدون مشکلی را پیش‌رو داشته باشیم.

ایرانی گفت: با آغاز ثبت‌نام کاندیداهای ریاست جمهوری انتظار است فضای انتخاباتی در کشور رونق بیشتری بگیرد و شور اشتیاق در این حوزه که از مهمترین عرصه‌های تصمیم‌گیری برای آینده کشور است با مشارکت پرشور رقم بخورد.

وی اضافه کرد: انتظار می‌رود مردم با نگاه جدی‌تر وارد عرصه انتخابات شوند و نامزدها نیز که در فضای مجازی مورد توجه افکار عمومی قرار می‌گیرند باید پاسخگوی مطالبات و سوال‌های مردم به صورت شفاف باشند و برای حضور مردم در عرصه انتخابات کمک کنند.

ایرانی ادامه داد: بررسی‌ها نشان می‌دهد اولویت مردم در نظرسنجی‌ها و رصد فضای مجازی همچنان در حوزه کرونا و اولویت بعدی توجه ویژه به کنترل تورم، گرانی، حل مشکلات معیشتی، اقتصادی و اشتغال است.

وی تاکید کرد: اقتدار ایران با حضور حداکثری ملت در پای صندوق‌های رأی مشخص می‌شود در این ارتباط باید زیرساخت‌های لازم برای حضور پرشور مردم در انتخابات بیش از پیش تقویت شود چون انتخابات با حضور مردم معنا پیدا می‌کند.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: مجموعه‌ای از عوامل سبب می‌شود مردم با آرامش پای صندوق‌های رای حضور یابند که در استان بوشهر این تمهیدات اندیشیده و تلاش می‌شود انتخابات با همه شرایط بر اساس تراز انقلاب اسلامی، قانونمند، آزاد، بی‌طرفانه و با حفظ امانت‌داری برگزار شود.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

e-max.it: your social media marketing partner