کاندیدای احتمالی شواری شهر و روستا
مهدی باقرشاهی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مهدی باقرشاهی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
محمد حاجتی نیا(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
محمد حاجتی نیا
محمدامین نصراصفهانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمدامین نصراصفهانی
سیده ناهید کریمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : اسلامشهر
سیده ناهید کریمی
فربد شاهوراني(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
فربد شاهوراني
حجت الله سلگی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حجت الله سلگی
زهرا نبگانی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : رامهرمز
زهرا نبگانی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
رضا ابراهیمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : کرج
رضا ابراهیمی
۷ مورد تخلف انتخاباتی در سبزوار گزارش شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 23 اردیبهشت 1400 ساعت 21:54

سبزوار- ایرنا- رییس هیات بازرسی انتخابات سبزوار گفت: هفت فقره تخلف انتخاباتی داوطلبان ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر سبزوار از سوی هیات بازرسی گزارش شده است.

حسین فیض آبادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ایجاد کانال‌ها و گروه‌ها در شبکه های مجازی با عنوان حامیان نمایندگان، فعالیت تبلیغاتی برخی داوطلبان در مناسبت‌های خاص و زودتر از موعد قانونی تبلیغات، از مهمترین تخلفات انتخاباتی در حوزه انتخابیه سبزوار بوده است.

وی ادامه داد: با توجه به ممنوعیت قانونی، در صورت مشاهده تبلیغات زودهنگام داوطلبان شورای اسلامی شهر در فضاهای حقیقی و مجازی، این تخلفات به هیات بازرسی استان و مراجع ذیصلاح گزارش می شود.

فیض آبادی گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف و مصادیق غیرمجاز تبلیغات انتخاباتی از سوی نامزدها و حامیان آنها، موارد را به هیات بازرسی شهرستان سبزوار به شماره تماس ۴۴۲۴۵۱۸۱-۰۵۱ گزارش دهند.

رییس هیات بازرسی انتخابات سبزوار با تاکید بر رعایت اصل بی طرفی مجریان انتخابات، عنوان کرد: اعضای هیات بازرسی شهرستان سبزوار با پایش و کنترل، هر گونه تبلیغات غیرقانونی و زودهنگام را  به هیات بازرسی استان گزارش خواهند داد.

شورای اسلامی شهر ۲۴۷ هزار نفری سبزوار ۹ کرسی دارد.

همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و دومین انتخابات میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه ۲۸ خردادماه امسال، انتخابات ششمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز در بیش از پنج هزار شعبه اخذ رای، ۸۶ شهر و ۲ هزار و ۳۰۰ روستای خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

استان ۱۱۸ هزار و ۸۵۱ کیلومتر مربعی خراسان رضوی با وسعتی معادل هفت درصد مساحت کل کشور در قالب ۳۳ شهرستان، در مجموع هشت هزار و ۶۰۰ عضو در شوراهای اسلامی شهری و روستایی دارد.

۴۶۰ نفر از این تعداد، عضو شوراهای اسلامی شهرها و بقیه عضو شوراهای اسلامی روستایی در استان ۶ میلیون و ۸۷۰ هزار نفری خراسان رضوی هستند.

e-max.it: your social media marketing partner