کاندیدای احتمالی شواری شهر و روستا
مهدی باقرشاهی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مهدی باقرشاهی
رضا ابراهیمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : کرج
رضا ابراهیمی
فربد شاهوراني(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
فربد شاهوراني
حجت الله سلگی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حجت الله سلگی
محمد حاجتی نیا(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
محمد حاجتی نیا
محمدامین نصراصفهانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمدامین نصراصفهانی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
زهرا نبگانی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : رامهرمز
زهرا نبگانی
سیده ناهید کریمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : اسلامشهر
سیده ناهید کریمی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
معاون استاندار همدان: امنیت لازمه برگزاری انتخابات سالم و مشارکتی است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 26 اردیبهشت 1400 ساعت 18:05

همدان- ایرنا- معاون سیاسی استاندار و رییس ستاد انتخابات استان همدان گفت که امنیت به عنوان مقوله ای بسیار مهم و حیاتی پیش شرط برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند، پرشور و با مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم است.

به گزارش ایرنا، «مصطفی آزادبخت» روز یکشنبه در جلسه اعضای کمیته امنیتی ستاد انتخابات استان همدان، اظهار داشت: دولت مصمم به انجام رسالت خود برای برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم، قانونمند با امنیت و آرامش مناسب است تا زمینه و بستر مناسب برای تحقق انتخاباتی پرشور  و آگاهانه براساس منویات رهبر فرزانه انقلاب را فراهم کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان برنامه ها و گام های ستاد انتخابات برای ایجاد امنیت را مطلوب ارزیابی و تصریح کرد: برای برگزاری انتخاباتی سالم نیازمند مجریان و نیروهایی بی طرف و توانمند هستیم که این موضوع مد نظر ستاد انتخابات همدان بوده است.

وی خواستار شناسایی و رصد مشکلات و تهدیدها و ارائه راهکار برای رفع آنها شد و افزود: دشمن درصدد دلسرد کردن مردم از حضور در پای صندوق‌های رای با بزرگنمایی مشکلات است که نباید این فرصت به دشمنان داده شود.

رییس ستاد انتخابات استان همدان افزود: باید با استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی نسبت به افزایش مشارکت تلاش کرد که در این بین باید از ظرفیت فضای مجازی با مدیریت و نظارت دقیق و بهینه براساس قانون به خوبی استفاده کنیم.

آزادبخت افزود: بیان واقع بینانه و صریح مشکلات و مسائل در کمیته امنیتی ستاد انتخابات راهی مناسب برای رفع موانع احتمالی پیش رو در راستای فراهم آوردن فضا و زمینه برگزاری انتخابات در استان همدان است.

مدیرکل اداری مالی استانداری همدان نیز دراین جلسه گفت: با توجه به اپیدمی ویروس کرونا و ضرورت پیشگیری از شیوع این بیماری، حفظ سلامت عوامل اجرایی شعب اخذ رای و رای دهندگان همواره مورد تاکید مسوولان اجرای انتخابات بوده است.

«عبدالله امیری» افزود: با توجه به پیش بینی یک هزار و ۴۵۰ شعبه اخذ رای در استان همدان باید بسته های بهداشتی حاوی اسپری، دستکش، ماسک و الکل در اختیار عوامل اجرایی حاضر در این اماکن قرار گیرد.

وی بیان کرد: به هر شعبه اقلام بهداشتی از جمله الکل ۲ لیتری با هدف ضدعفونی مکان تحویل داده می شود، همچنین به هر فرد یک آسپری ضدعفونی کننده ۱۰۰ سی سی، پنج عدد ماسک نیز داده شده و به عوامل مستقر در پشت میز علاوه بر این اقلام ۲ عدد دستکش نیز تحویل می شود.

مدیرکل اداری مالی استانداری همدان اضافه کرد: هزینه مورد نیاز برای خرید این اقلام ۵۲۵ میلیون تومان است که سهم هر شعبه ۳۵۵ هزار و ۸۰۰ تومان و اعتبار پیش بینی شده برای خرید اقلام بهداشتی برای هر نفر ۲۳ هزار و ۷۲۰ تومان است.

وی اضافه کرد: علاوه بر این باید ۱۱۰ میلیون تومان اعتباری برای خرید نوشت افزار، استامپ و جوهر استامپ در نظر گرفت که سهم هر شعبه تنها برای خرید نوشت افزار  ۷۶ هزار و ۵۰۰ تومان است.

به گزارش ایرنا، «عیسی جعفری» نماینده مردم شهرستان های بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی تیرماه سال ۹۹ به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت و انتخابات میان دورای مجلس برای انتخاب نماینده مردم دراین حوزه انتخابیه ۲۸ خرداد برگزار می شود.

استان همدان با ۱۰ شهرستان، هفت حوزه اصلی و ۱۹ حوزه فرعی (شامل سه شهرستان و ۱۶ بخشداری) دارای ۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستا در ۹۱۷ روستای استان همدان و ۲ تیره عشایری «جمور» و «ترکاشوند» برگزار می‌شود.

در این دوره از انتخابات ۲ هزار و ۹۶۶ نفر به عنوان اعضای شورای روستاها و ۱۷۴ نیز به عنوان عضو شورای شهر و در مجموع سه هزار و ۱۴۰ نفر به عنوان منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان همدان برگزیده خواهند شد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد امسال برگزار می شود.

e-max.it: your social media marketing partner