کاندیدای احتمالی شواری شهر و روستا
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
زهرا نبگانی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : رامهرمز
زهرا نبگانی
محمد حاجتی نیا(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
محمد حاجتی نیا
رضا ابراهیمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : کرج
رضا ابراهیمی
محمدامین نصراصفهانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمدامین نصراصفهانی
مهدی باقرشاهی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مهدی باقرشاهی
سیده ناهید کریمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : اسلامشهر
سیده ناهید کریمی
حجت الله سلگی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حجت الله سلگی
فربد شاهوراني(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
فربد شاهوراني
آموزش فرایند برگزاری انتخابات برای مجریان ضروری است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 27 اردیبهشت 1400 ساعت 20:28

خرم‌آباد - ایرنا - رییس‌ ستاد انتخابات لرستان گفت: آموزش قوانین و مقررات آشنایی با فرآیند برگزاری انتخابات برای مجریان انتخابات در لرستان ضروری است.

به گزارش ایرنا محمود ثمینی در دوره آموزشی عوامل اجرایی انتخابات استان اظهار کرد: دست اندرکاران و عوامل اجرایی برگزار کننده انتخابات استان مانند کارکنان فرمانداری ها، بخشداران، فرمانداران و سایر عوامل اجرایی حاضر در شعب اخذ رای به عنوان جامعه هدف مشمول فراگیری آموزش های مقدماتی برای روز انتخابات خواهند بود.

وی گفت: در ادامه برنامه ریزی های منطبق بر روز شمار انتخابات، دوره های آموزشی مرتبط با فرایند انتخابات در مدت زمان باقیمانده تا ۲۸ خردادماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: آموزش قوانین و مقررات آشنایی با فرآیند برگزاری انتخابات، علیرغم اینکه ممکن است برخی همکاران تجربه برگزاری انتخابات گذشته را داشته باشند، همراه با بازآموزی روش‌های متداول برای عوامل اجرایی شعب اخذ رأی در نظر خواهد بود .

رییس ستاد انتخابات استان با اشاره به لزوم آموزش در زمینه اصلاح قوانین نسبت به ادوار گذشته، تصریح کرد: در برخی از شهرهای استان انتخابات شوراهای اسلامی به صورت مکانیزه و برخی دیگر به صورت دستی خواهد بود که شامل تنظیم صورتجلسه و سایر موارد مرسوم در روز انتخابات مانند انجام وظایف محوله برعهده عوامل اجرایی است.

ثمینی بیان کرد: در مرحله نخست، آموزش دو روزه ای برای معاونین فرمانداری ها و بخشداران سطح استان برگزار شد و به همین تناسب در مراحل بعدی برای نمایندگان فرمانداران و عوامل اجرایی حاضر در شعب اخذ رأی آموزش های لازم در بازه زمانی دو هفته آتی برگزار خواهد شد.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خردادماه امسال همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود.

e-max.it: your social media marketing partner