کاندیدای احتمالی شواری شهر و روستا
حجت الله سلگی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حجت الله سلگی
محمد حاجتی نیا(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
محمد حاجتی نیا
مهدی باقرشاهی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مهدی باقرشاهی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
محمدامین نصراصفهانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمدامین نصراصفهانی
فربد شاهوراني(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
فربد شاهوراني
زهرا نبگانی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : رامهرمز
زهرا نبگانی
سیده ناهید کریمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : اسلامشهر
سیده ناهید کریمی
رضا ابراهیمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : کرج
رضا ابراهیمی
یک فعال سیاسی: شوراها مهم هستند، نباید به جایگاه و انتخابات آن بی‌تفاوت باشیم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 31 اردیبهشت 1400 ساعت 10:57

زنجان - ایرنا - دبیر شورای وحدت اصولگرایان استان زنجان گفت: شوراهای اسلامی یکی از نهادهای تصمیم ساز و تصمیم گیر در حوزه مدیریت برای توسعه و آبادانی و زندگی جاری مردم مناطق است بنابراین نباید به این جایگاه و انتخابات آن بی‌تفاوت باشیم.

رضا رحیم پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه انتخابات تبلور و نماد دموکراسی و مجوز ورود منتخبان مردم در سیاستگزاری های تاثیر گذار در امور اجتماعی و زندگی مردم است، افزود: داشتن شوراهای اسلامی قوی، کارآمد و برخوردار از سلامت اداری و مالی بستگی به انتخاب درست مردم دارد.

وی ادامه داد: راه شناساندن و ریل گذاری مسیر انتخاب خوب مردم بر عهده تشکلها و احزاب سیاسی، بدون در نظرگرفتن حب و بغض منافع گروهی و فردی است.
دبیر شورای وحدت اصولگرایان استان زنجان تصریح کرد: مهمترین شاخص شوراها، شفافیت عملکرد آنان و برنامه ریزی درست بودجه بندی برای توسعه شهری در ابعاد عمرانی، حمل و نقل، فضای سبز، حوزه فرهنگی شهر و نظارت درست بر انضباط مالی شهرداری است؛ برای رسیدن به این هدف، انتخاب اعضا با سبقه سیاسی، اجتماعی و سلامت اخلاقی و مالی با مقبولیت و اعتماد عمومی به آنان، باید مورد توجه باشد.
رحیم پور خاطرنشان کرد: وقتی از انتخاب درست و اصلح صحبت می شود به مفهوم این نیست که مثلا داشتن یک تخصص صرفا ملاک باشد هرچند تخصص لازم است اما کافی و معیار اصلی و مطلق نیست چرا که مدیریت و تصمیم گیری یک سیاستگزاری و هوشمندی مدیریتی و به ویژ سلامت نفس هم می خواهد تا امانتدار و نماینده مردم در اتخاذ تصمیم برای سرنوشت آنها باشد.
این فعال سیاسی و رسانه ای افزود: مردم باید توجه کافی و جامع داشته باشند که حتی ممکن است ردیف کردن سابقه مدیریتی در تبلیغ کاندیداها به منزله اصلح نباشد چرا که در اذهان همین سوال پیش می یاید که این همه جابجایی و نقل مکان مدیریتی به عنوان افتخار کارنامه کاندیدا به چه معنا بوده است؟ و چطور در این وادی ها توانسته و یا فرصت کرده در آن حوزه تخصصی خدمت خوب انجام دهد ؟! و اکنون چرا تشنه عرصه نهادی چون شورا است.
رحیم پور یادآور شد: مردم باید هوشیار باشند انتخاب ها فقط رفع تکلیف تلقی نشود و آگاهانه رای دهیم و از شرکت در انتخابات هم غافل نشویم که ضرر این هم بیشتر از انتخاب است.

e-max.it: your social media marketing partner