کاندیدای احتمالی شواری شهر و روستا
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
فربد شاهوراني(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
فربد شاهوراني
مهدی باقرشاهی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مهدی باقرشاهی
رضا ابراهیمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : کرج
رضا ابراهیمی
حجت الله سلگی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حجت الله سلگی
محمدامین نصراصفهانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمدامین نصراصفهانی
سیده ناهید کریمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : اسلامشهر
سیده ناهید کریمی
زهرا نبگانی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : رامهرمز
زهرا نبگانی
محمد حاجتی نیا(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
محمد حاجتی نیا
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
دادستان عمومی و انقلاب : پرونده انتخاباتی در البرز تشکیل نشده است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 31 اردیبهشت 1400 ساعت 10:58

کرج - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت که تا کنون پرونده قضایی انتخاباتی در استان تشکیل نشده اما افرادی که قانون شکنی کنند، برخورد قانونی خواهد شد.

حسن مددی  روز پنجشنبه در سومین نشست ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان  با اشاره به اهمیت فضای مجازی در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا به دلیل شرایط شیوع ویروس کرونا افزود: این ویژگی نیازمند آن است که دستگاه های متولی نظارت دقیق و منسجمی بر فعالیت های نامزدها و هواداران آن ها در این فضا داشته باشند.

وی با بیان تجربه موفق دادستانی کرج در انتخابات اخیر مجلس و برگزاری نشست توجیهی برای نامزدها تصریح کرد: فرمانداری ها نسبت به برگزاری جلسات توجیهی برای نامزدها و نمایندگان آن ها اقدام تا شرایط و ضوابط برگزاری انتخابات و چارچوب های قانونی موجود تبیین شود.

مددی با اشاره به اینکه تاکنون پرونده قضایی در خصوص انتخابات در استان تشکیل نشده بر لزوم تذکر به افرادی که در صدد قانون شکنی هستند تاکید کرد.

وی با تاکید بر اینکه دادستانی در انتخابات پیش رو نظارت قانونی بیشتری خواهد داشت نسبت به هرگونه سوء استفاده از امکانات دولتی از جمله شهرداری ها، دستگاه‌های خدمات‌رسان و دولتی علیه یا له نامزدها هشدار و متذکر شد: تعقیب قضایی و تسریع در رسیدگی قانونی به جرایم در انتظار متخلفان خواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز البرز در ادامه بر لزوم اتخاذ تدابیری برای رعایت نکات بهداشتی در حوزه های اخذ رای تاکید کرد و گفت: دستگاه های متولی نسبت به ضدعفونی محیط، صندوق اخذ رای و لوازم موجود در شعب، استقرار اقلام ضدعفونی و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی برای حفظ فاصله گذاری اجتماعی اقدام نموه و به عموم مردم برای اطمینان از رعایت نکات بهداشتی در اجرای انتخابات اطلاع رسانی کنند.e-max.it: your social media marketing partner