کاندیدای احتمالی شواری شهر و روستا
محمد حاجتی نیا(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
محمد حاجتی نیا
رضا ابراهیمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : کرج
رضا ابراهیمی
زهرا نبگانی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : رامهرمز
زهرا نبگانی
مهدی باقرشاهی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مهدی باقرشاهی
محمدامین نصراصفهانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمدامین نصراصفهانی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
سیده ناهید کریمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : اسلامشهر
سیده ناهید کریمی
فربد شاهوراني(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
فربد شاهوراني
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
حجت الله سلگی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حجت الله سلگی
رییس ستاد انتخابات البرز: مشارکت در انتخابات خنثی کننده توطیه های دشمنان است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 31 اردیبهشت 1400 ساعت 10:59

کرج- ایرنا- رییس ستاد انتخابات البرز با بیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات سبب خنثی سازی توطئه دشمنان می شود گفت: باید تمام دست اندرکاران و عوامل برگزاری انتخابات تلاش خود را برای خنثی سازی این اهداف به کار بگیرند

نورمحمد فردی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود:دشمنان همواره در پی ضربه به انقلاب هستند اما حضور حداکثری در انتخابات توطئه‌ها را خنثی و مشروعیت نظام را تثبیت می‌کند.
وی اضافه کرد: تمامی امکانات و زیرساخت‌های موردنیاز برای برگزاری انتخابات در ۲۸ خرداد ماه در این استان فراهم شده است.
معاون استاندار البرزتصریح کرد: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزاری مستمر انتخابات به منظور مشارکت و ایفای نقش مردم در تعیین سرنوست خویش و کشور است به نحوی که تمامی ارکان نظام و کشور براساس رای و نظر مردم اداره می شود.
فردی گفت: فرایند انتخابات بر اساس قانون و جدول زمانی و با تعامل و هماهنگی بین کلیه دست اندرکاران انتخابات در حال انجام است حضور و مشارکت حداکثری مردم در روز رای گیری تمامی تحلیل‌های استکبار جهانی را خنثی خواهد کرد.
وی با اشاره به ضرورت انجام هرگونه اقدامات انتخاباتی از سوی داوطلبان مطابق قانون اظهار داشت: برگزاری هرگونه تجمع تبلیغاتی ممنوع است.
معاون استاندار البرز گفت: سیاست راهبردی در استان  امنیت، سلامت و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است و از رای مردم با حساسیت حراست و مراقبت می شود.
فردی تصریح گفت: این حق طبیعی مردم است که خودشان سرنوشت چهارساله خود را رقم بزنند و در این خصوص ملاک و معیار اجرایی دقیق قانون است.
معاون استاندار افزود: در اجرای سیاست‌های راهبردی استاندار البرز به طور مرتب و منظم اطلاع رسانی دقیق و شفاف در امر انتخابات بر حسب مورد صورت می‌گیرد زیرا هیچ فاصله‌ای بین مردم و مسئولین نیست بلکه مردم طبق فرمایشات حضرت امام راحل و تأکیدات مقام معظم رهبری ولی نعمتان ما هستند.

فردی گفت: نکته مهم و حائز اهمیت که در هر نشستی سعی می‌کنم بر آن اشاره داشته باشم و در راستای سیاستهای ترسیم شده وزارت کشور و استاندار  تمام مسوولان و دست اندرکاران انتخابات وظیفه دارند مر قانون و بی طرفی کامل را در همه مراحل انتخابات رعایت کنند و به هیچ وجه جانبداری دخالت در امر انتخابات به نفع هیچکدام از نامزدها پذیرفته شده نیست و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد و دستگاه‌های نظارتی، قضایی، فرمانداری‌ها و بازرسی نظارت کافی را معمول خواهند داشت.

وی اضافه کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف با هیچکس تعارف نداشته و برخورد قاطع و قانونی لازم با متخلفان انجام می‌شود زیرا رأی مردم زینتی نیست و آرای تک تک مردم تأثیرگذار و سرنوشت ساز است .

رییس ستاد انتخابات البرز با بیان اینکه  قاعده گردش قدرت و دموکراسی این است که مردم خودشان سرنوشت خودشان را رقم بزند و این بهترین شیوه دموکراسی است خاطر نشان کرد: مردم استان البرز در ۲۸ خرداد همپای دیگر هموطنان خود با حضور پرشور و انقلابی در پای صندوق های رای، دشمن را ناکام و مسیر موفقیت انقلاب را هموار می کنند.

e-max.it: your social media marketing partner