کاندیدای احتمالی شواری شهر و روستا
زهرا نبگانی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : رامهرمز
زهرا نبگانی
مهدی باقرشاهی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مهدی باقرشاهی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
محمدامین نصراصفهانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمدامین نصراصفهانی
فربد شاهوراني(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
فربد شاهوراني
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
حجت الله سلگی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حجت الله سلگی
محمد حاجتی نیا(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
محمد حاجتی نیا
رضا ابراهیمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : کرج
رضا ابراهیمی
سیده ناهید کریمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : اسلامشهر
سیده ناهید کریمی
تعداد شعبه‌های اخذ رای در مهاباد افزایش یافت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 05 خرداد 1400 ساعت 07:09

مهاباد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه مهاباد گفت: امسال برای جلوگیری از ازدحام رای دهندگان در محل های اخذ رای با توجه به شرایط کرونا، ۱۰ شعبه به تعداد شعبه های اخذ رای در این شهرستان اضافه شده است.

سلیمان پاکزاد روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان، ۱۷۶ شعبه پیش بینی شده است که نسبت به دوره قبل ۱۰ شعبه افزایش پیدا کرده است.

وی ادامه داد: با بررسی شرایط مقابله با کرونا و همچنین تعداد آرای اخذ شده در دوره های قبل در تمامی شعبه های اخذ رای، شعبه های پرازدحام در هر منطقه شناسایی و تصمیم به افزایش هشت شعبه در داخل شهر و ۲ شعبه در سطح روستاها گرفته شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه مهاباد اظهار داشت: از مجموع کل شعبه های اخذ رای ۷۳ شعبه در مهاباد، چهار شعبه در "گوگ تپه" ، یک شعبه در "خلیفان" و ۲ شعبه نیز به صورت سیار عملیات اخذ رای را در مناطق شهری برعهده دارند.

پاکزاد اضافه کرد: همچنین در مناطق روستایی نیز ۵۳ شعبه اخذ رای در بخش مرکزی شامل ۲۲ شعبه ثابت و ۳۱ شعبه سیار و ۴۳ شعبه سیار برای بخش خلیفان در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: ملزومات بهداشتی مانند ماسک و مواد ضد عفونی کننده برای تمامی شعب ها پیش بینی شده است و مسوولان برگزاری تمام تلاش خود را برای حفظ سلامتی مردم با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در شعب اخذ رای به طور دقیق و کامل به کار خواهند بست.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز ۲۸ خرداد امسال برگزار خواهد شد؛ در مجموع ۴۵۵ کرسی برای شوراهای اسلامی شهر و روستا در این دوره در مهاباد پیش بینی شده است.

e-max.it: your social media marketing partner