کاندیدای احتمالی شواری شهر و روستا
حجت الله سلگی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حجت الله سلگی
زهرا نبگانی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : رامهرمز
زهرا نبگانی
سیده ناهید کریمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : اسلامشهر
سیده ناهید کریمی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
رضا ابراهیمی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : کرج
رضا ابراهیمی
مهدی باقرشاهی(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مهدی باقرشاهی
محمدامین نصراصفهانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمدامین نصراصفهانی
مجید سالاری(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
مجید  سالاری
محمد حاجتی نیا(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
محمد حاجتی نیا
فربد شاهوراني(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : تهران
فربد شاهوراني
فرمانده سپاه ناحیه لارستان: دشمن با القای ناکارآمدی نظام به دنبال حضور کمرنگ مردم در انتخابات است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 05 خرداد 1400 ساعت 07:14

لارستان- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه لارستان فارس گفت: دشمن با القای ناکارآمدی و نا امیدساختن مردم و همچنین سوء‌استفاده از خلأها و ایجاد نارضایتی‌های عمومی و مطلق جلوه دادن فساد به دنبال حضور کمرنگ ملت درپای صندوق های رای در انتخابات ۱۴۰۰ است.

روابط عمومی فرماندهی ناحیه سپاه لارستان در مطلب ارسالی روز سه‌شنبه از قول سرهنگ عیسی افسری افزود: وظیفه تک تک ما در برابر این حربه دشمن، امید آفرینی و بیان نقاط قوت و پیشرفت های چشمگیر کشور در عرصه های مختلف است.
وی در همایش از بیت المقدس تا سیف القدس تصریح کرد: هر جایی و در هر زمینه ای که مدیریت جهادی، انقلابی و تفکر اتکا به توان داخلی غالب شد، آن عرصه پیشرفت خواهد داشت و پیروز خواهد شد.
فرمانده سپاه ناحیه لارستان تصریح کرد: امروز ما در برخی عرصه ها خلأها، ناملایمات و نارضایتی هایی داریم که راه حل آن انتخاب فردی اصلح در انتخابات است.
او یادآور شد: مردم فهیم و بصیر ایران اسلامی باید مرد این میدان را انتخاب کنند، فردی انقلابی، مؤمن، مردمی، صبور، معتقد به داخل و ظرفیت های داخلی که با برنامه های عملی خود بتواند این مشکلات را حل و فصل کند و این امر به طور قطع تحقق یافتنی است چرا که به گفته کارشناسان ۷۵درصد مشکلات و ناملایمات در داخل کشور قابل حل است.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ۲۸ خرداد امسال همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

سرهنگ افسری همچنین با اشاره به سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر و پیروزی جبهه مقاومت با ذکر آیاتی از قرآن کریم و وعده الهی ، گفت: بر اساس وعده و نصرت خداوند و قرآن ، تشویق و ترغیب به جهاد و مقاومت، بصیرت و آگاهی و صبر و تحمل سختی را ضامن تحقق وعده نصرت و پیروزی است.
وی با بیان اینکه وعده الهی حتمی است ،ادامه داد: بر اساس وعده خداوند اگر مومنان صبر پیشه کنند، ایستادگی و مقاومت کنند و بر عهدی که با خداوند بستند پایدار باشند پیروزهستند حتی اگر از لحاظ عِدّه و عُدّه ( نفرات و تجهیزات نظامی) به مراتب کمتر از دشمنان خود باشند.
وی بیان کرد: ما مصادیق عینی و واقعی این وعده الهی  از صدر اسلام تاکنون را شنیده و دیده ایم که فتح خرمشهر و پیروزی بزرگ فلسطین در شرایط محاصره و تنگنا در برابر ارتش تا بن دندان مسلح رژیم غاصب صهیونیست با حمایت‌های استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار از نمونه‌های عینی آن است.
وی افزود:  از طرف دیگر پیروزی جبهه مقاومت فلسطین در جنگ ۱۲ روزه اخیر را جشن بگیریم چرا که ثمره خون شهدای هشت سال دفاع مقدس به بار نشسته و الگوی فرهنگ جهاد، مقاومت، ایستادگی و شهادت ملت ایران به سراسر ملت ها و مردم آزادی‌خواه و استکبار ستیز نهادینه شده است.
وی تصریح کرد: آنگونه که دیدیم در این نبرد اخیر، هیمنه پوشالی رژیم غاصب صهیونیسم با قدرت و شدت بیشتر از گذشته و برای اولین بار با شلیک حجم زیادی از موشک های مقاومت از هم پاشید، طرح ننگین معامله قرن که به دنبال پایمال کردن حق مردم مظلوم فلسطین بود نابود شد.
سرهنگ افسری یادآور شد: همچنین در این نبرد اخیر و پیروزی غرورآفرین نیروی مقاومت، کمر رسانه ها و کمپانی های خبرپراکنی صهیونیستی شکسته، صدای مظلومیت مردم مظلوم فلسطین تا قلب اروپا و آمریکا کشیده شد و دشمن با ذلت و خواری تسلیم ایستادگی و مقاومت رزمندگان جبهه مقاومت گشت.

همایش از بیت المقدس تا سیف القدس با حضور جمعی از مسئولان شهرستان، فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی، رزمندگان، بسیجیان و اقشارمختلف مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در بوستان شهدای گمنام شهر لار برگزار شد.
سرود حماسی نوجوانان دفتر بسیج دانش آموزی و اجرای سرود گروه پایگاه مقاومت شهید خوشه‌چین از دیگر برنامه های این مراسم بود.
شهرستان لارستان به مرکزیت لار در فاصله ۳۷۸ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

e-max.it: your social media marketing partner